×
×

Vize a mise

Vize a mise GS1

GS1 Czech Republic je neutrální nezisková organizace, která je součástí globální standardizační organizace GS1.
GS1 si za více než padesát let působení vydobyla pozici lídra ve standardní identifikaci, elektronické komunikaci dat a v digitalizaci dodavatelských řetězců.

Spustit video

Národní organizace GS1 na lokálních trzích vystupují v roli nezávislé autority na trhu. Z pozice objektivního a nestranného odborníka, který se soustředí na klíčové procesy v celém dodavatelském řetězci, nabízejí platformu i pro vzájemně si konkurující komerční subjekty. Aktivně spolupracují s veřejnými institucemi i profesními asociacemi a pomáhají propagovat progresivní řešení na bázi standardů GS1 v různých sektorech.

Spustit video

Mise

Celosvětovým posláním GS1 je být pro uživatele důvěryhodným partnerem v podnikání, podporovat efektivitu i bezpečnost dodavatelského řetězce a propojovat fyzický svět s digitálním díky správné implementaci standardů GS1.

Vize

Standardy a služby GS1 budou nezbytnou součástí retailu, logistiky a zdravotnictví. Budeme organizací, kde naši uživatelé získají snadný přístup k odborným znalostem nejen o standardech GS1, ale rovněž o souvisejících procesech v ČR i zahraničí.