×
×

Konzultace

Jsme tu pro vás

Náš tým odborníků vám pomůže implementovat standardy GS1 způsobem, který přináší měřitelnou hodnotu pro vaše podnikání – s nejlepším využitím datových služeb a standardů, které poskytujeme. Díky našemu zapojení v globální síti organizací GS1 máme přístup k osvědčeným postupům z více než 150 zemí. Sjednejte si konzultaci zde.

 

Zavolejte, přijedeme

Poskytujeme podporu společnostem ve všech stadiích implementace standardů Systému GS1. Nabízíme profesionální, sektorově zaměřené poradenství. V současné době jsou nejčastější on-line nebo telefonické konzultace. Poskytujeme podporu také přímo v provozu, kde organizujeme školení zaměstnanců. Naše infolinka: +420 227 031 261.

 

Správná implementace standardů GS1 znamená konkurenční výhodu

Standardy GS1 podporují technologický pokrok již více než 50 let. Jejich hlavní síla spočívá v tom, že pomáhají efektivněji spravovat data. Věříme ve schopnost našich standardů měnit podmínky pro podnikání k lepšímu. A víme, že jejich správnou implementací mohou firmy získat významnou výhodu.

Přesná produktová data určená spotřebitelům spojená s spojených s vaším jedinečným globálním číslem obchodní položky GTIN pomáhají zvyšování prodejů. Na druhé straně standardní identifikace, sběr a sdílení dat v B2C režimu přinášejí vyšší nákladovou efektivitu prostřednictvím lepšího řízení dodavatelského řetězce. Výsledek je stejný: váš spokojený zákazník.

„Náš sortiment představuje více než 10 000 aktivních položek. Chtěli jsme proniknout do problematiky zalistování v SYNFONY a vědět, jak rozhraní funguje. Při osobní konzultaci jsme získali základní informace a následná praxe ukázala, jaké otázky bylo ještě potřeba položit. Komunikace ze strany GS1 byla skvělá. Se vším nám pomohli a zodpověděli nám všechny dotazy.“

Jiří Laipold
NOHEL GARDEN