×
×

O nás

O GS1 Czech Republic

GS1 Czech Republic je neutrální a nezisková organizace řízená uživateli. Tuzemské zastoupení globální standardizační organizace GS1 je jediným licencovaným pracovištěm pro registraci do Systému GS1 na území ČR. S výbornou znalostí specifik trhu na lokální a globální úrovni poskytuje podporu pro implementaci standardů GS1 více než 10 000 uživatelům. Naše standardy a řešení pomáhají v maloobchoduzdravotnictvílogistice a dalších sektorech.

O systému standardů GS1

Standard GS1 je celosvětově nejrozšířenějším identifikačním a komunikačním standardem. Pro představu, počet unikátních produktů označených číslem GTIN (Global Trade Item Number, globální číslo obchodní položky) činí po celém světě přibližně jednu miliardu.
Z maloobchodu a logistiky se standard GS1 rozšířil do dalších sektorů, zejména zdravotnictví. Od prosté identifikace zboží a automatického sběru dat začal podporovat také jejich sdílení napříč dodavatelským řetězcem. O zavádění standardů GS1 a podporu každé ze dvou milionu firem globálně registrovaných v GS1 se stará 116 poboček ve 150 zemích světa.

Oslovte ty správné lidi

Chceme, aby bylo vaše podnikání maximálně efektivní. Věříme v sílu standardů a jsme tu proto, abychom pro váš byznys poskytli optimální řešení z oblasti automatické identifikace, sběru a sdílení dat. Vaše kroky do světa bez tužky a papíru, s robustním digitálním standardem vyvíjeným přes padesát let, začínají v zákaznickém oddělení GS1 Czech Republic. Dalším zastavením bude školení.
Verifikace kvality čárových kódů a konzultace, aby kódy “šlapaly“ na všech zastávkách po cestě zboží v dodavatelském řetězci k zákazníkovi, zajišťuje pracoviště GS1 BarCodes. A jsme u virtuálního toku informací o položkách! EDI, elektronická výměna dat, odstranila z obchodní komunikace papír. Pomůžeme vám ji zavést zde. K datovým službám patří také GDSN. Vedle transakčních dat umíme efektivně komunikovat produktová kmenová data prostřednictvím elektronického katalogu. Ušetřete stovky hodin ročně na manuálním zadávání dat v zalistovacích kartách  – kontaktujte náš tým.
Systém GS1 je označovaný za "game changer" ve zdravotnictví. Kontaktní e-mail pro zájemce o informace z tohoto sektoru je tady.