×
×

Verifikace

Pouze kvalitní čárové kódy prodají vaše výrobky

Začínáte s podnikáním a chcete, aby byly vaše výrobky správně označené? Aby nic nebránilo jejich uvedení na trh a bezproblémovému pohybu v dodavatelském řetězci? Nebo již rutinně dodáváte a vaši odběratelé hlásí potíže s čitelností čárových kódů?

Pouze správné provedení čárového kódu garantuje jeho bezproblémové načítání a spokojenost obchodních partnerů a zákazníků.

 

Verifikace ve všech stádiích přípravy obalu

Nabízíme verifikaci ve fázi návrhu, tisku obalu i u finálního produktu. Výsledkem je mezinárodně platný protokol o kvalitě čárového kódu. V případě jakýchkoliv nedostatků poskytujeme konzultace a podporu při jejich nápravě.

Kontroly provádíme podle aktuálních ISO norem, které definují datové nosiče i proces vlastní verifikace. Kontrolní zařízení necháváme pravidelně kalibrovat u firmy certifikované u Českého metrologického institutu a kromě toho je rutinně kalibrujeme pomocí kalibračních karet.

 

Kontroly u obchodníků

Služba verifikace je dostupná všem uživatelům Systému GS1. Pro obchodníky poskytujeme rozsáhlé kontroly kvality čárových kódů. Při nich náš pracovník přímo u vás ověřuje produkty ze skupiny sestavené na základě dat z pokladních terminálů. Možné jsou i pravidelné měsíční kontroly na menším počtu vybraných produktů.