×
×

Kariéra

Kariéra

Zajímá vás práce pro globální standardizační organizaci?

GS1 Czech Republic může nabídnout perspektivní zaměstnání pro lidi se zkušenostmi z retailu, FMCG, logistiky nebo z oblasti poskytování služeb pro koncové uživatele Systému GS1, tj. automatické identifikace a snímání dat (AIDC).

Kromě praxe požadujeme SŠ nebo VŠ vzdělání, velmi dobrou znalost angličtiny, výborné prezentační a komunikační schopnosti, týmový přístup a smysl pro zodpovědnost.

Máte-li zájem, zašlete podrobný životopis na e-mailovou adresu: kariera@gs1cz.org

Proč pracovat v GS1 Czech Republic?

Měníme kvalitu retailu, logistiky, zdravotnictví a dalších sektorů
V našich řadách se můžete zapojit do projektů, které posouvají fungování celých sektorů na novou úroveň. Pomáháme zlepšovat efektivitu dodavatelských řetězců, zvyšovat bezpečnost spotřebitelů a pacientů. U nás se můžete stát součástí evolučního procesu. Naše standardy a řešení zlepšují svět, ve kterém žijeme a pracujeme.

Osobní profesní rozvoj
Osobní profesní rozvoj zaměstnanců je u nás prioritou. Zajišťujeme školení zaměstnanců a neustále podporujeme jejich kontinuální vzdělávání nejen v oblasti standardizace. V našem kolektivu působí zkušení odborníci ochotni podělit se o své bohaté znalosti i kolegové - nováčci, kteří pro nás znamenají inspiraci v novém přístupu.

Vlídné týmové prostředí
Záleží nám na dobře fungujícím kolektivu. Abychom dokázali uspokojit požadavky uživatelů, potřebujeme nejenom výborné znalostní zázemí a průběžné vzdělávání zaměstnanců, ale také přátelskou atmosféru a spokojenost zaměstnanců. Proto je pro nás důležitá i neformální stránka zaměstnání a organizujeme řadu setkání zaměstnanců mimo kanceláře.

Zaměstnanecké benefity
Naše pracovníky podporujeme zajímavými zaměstnaneckými výhodami. Myslíme na jejich odpočinek a volný čas, a proto jim přispíváme na sportovní a další volnočasové aktivity. Samozřejmostí je pět týdnů dovolené, příspěvek na dopravné a možnost práce z domova.

Za naším úspěchem stojí naši zaměstnanci. Provozujeme kvalitní zákaznický servis, disponujeme týmem zkušených specialistů, projektových a sektorových manažerů. Jsou pro nás důležité neustálý profesní a osobní rozvoj, píle, kreativita, otevřenost a zodpovědnost.