×
×

Kdo jsme

GS1 Czech Republic

GS1 Czech Republic je jediným licencovaným pracovištěm pro registraci do Systému GS1 na území České republiky. Poskytuje know-how a podporu pro implementaci standardů GS1 více než 10 000 uživatelů. Naše standardy a řešení pomáhají v maloobchodu, zdravotnictví, logistice a dalších sektorech.

Jsme jednou ze 116 neutrálních neziskových organizací GS1, které působí v celkem 150 zemích světa. Mezinárodní organizace GS1 spolupracuje s obchodníky, výrobci, státní správou a technologickými providery. Řídí vývoj, údržbu a zavádění globálních standardů pro automatickou identifikaci, sběr a sdílení dat. Jejím cílem je řešení obchodních potřeb partnerů v oblasti standardizace. GS1 přináší řešení pro vyšší efektivitu a přehlednost logistického řetězce napříč sektory.

Systém GS1 má za sebou více než 50 let vývoje.

Spustit video

Nezávislá autorita trhu

GS1 je díky svému neprofitnímu založení předurčena pro roli nezávislé autority na trhu. Důležitým principem GS1 je neutralita. Standardizační organizace podporuje široké portfolio průmyslových odvětví a spolupracuje se společnostmi všech velikostí i zaměření. Propojuje, nabízí platformu pro konkurenty, je objektivním a nestranným odborníkem, který se soustředí na klíčové procesy v celém dodavatelském řetězci. Standardy GS1 přinášejí výhody všem, ale jen za předpokladu, že jsou aplikovány správným způsobem. Proto je důležité, že je na trhu subjekt, který není spojen s žádným konkrétním komerčním řešením, ale naopak poskytuje stejné nástroje pro automatickou identifikaci, sběr a sdílení dat všem, kteří je mohou využít.

GS1 komunita pomáhá společnostem efektivně růst, být bezproblémovými obchodními partnery, kteří jsou připraveni splnit veškeré požadavky, které na ně kladou zákazníci, legislativa i spotřebitelé. Prioritou GS1 Czech Republic je být důvěryhodným partnerem pro naše uživatele. Autoritou trhu, o kterou je možné se opřít.