×
×

Média

GS1 Czech Republic na týdenní bázi publikuje aktuality ze světa standardizace. Nejen pro své členy připravujeme newsletter, k jeho odběru je možné přihlásit se ZDE. Newsletter obsahuje důležité informace pro uživatele, jak získat maximum benefitů od Systému GS1.

Dvakrát ročně vydáváme magazín GS1 Info 859. Najdete v něm exkluzivní interview s představiteli významných uživatelských společností, profesních a oborových organizací i veřejné sféry, dále případové studie, novinky z legislativy, technologické inovace a vše podstatné k optimálnímu využívání standardů GS1 pro vaše podnikání.

Pro novináře slouží naše tiskové středisko. Kromě log pro tisk i pro on-line publikace v něm najdete tiskové zprávy. Potřebujete získat komentář k vašemu článku nebo např. zajistit interview s některým z našich manažerů? Kontaktujte naše oddělení PR a komunikace.

GS1 věří v sílu standardů vylepšovat svět, ve kterém žijeme. Důležitým posláním je osvěta mezi uživateli Systému GS1 i mezi veřejností. Proto usilujeme o co nejlepší informovanost prostřednictvím tradičních i on-line médií a sociálních sítí. Jste vítáni na našem Instagramu a v profesní síti LinkedIn.

Jsme přesvědčeni, že nejlepším způsobem, jak informovat o benefitech Systému GS1, je přinášet příklady z reálné praxe. Proto usilujeme o co nejtěsnější spolupráci s technologickými firmami - dodavateli pro Systém GS1. Společně připravujeme případové studie z projektů s využitím standardů GS1. Chcete odborné veřejnosti představit novou implementaci z oblasti identifikace, WMS, logistiky, EDI a dalších? Kontaktujte redakci. Případová studie bude rovněž dostupná on-line a kromě magazínu Info 859 ji čtenáři najdou i v dalších oborových B2B časopisech.

Rádi také informujeme o úspěších malých firem a startupů. GS1 Czech Republic pomáhá i těm nejmenším společnostem, aby se jejich produkty dostaly do regálů kamenných obchodů i nabídky e-shopů a elektronických tržišť. Úspěšné příběhy vašich značek začínají registrací do Systému GS1. Podělte se o ně s našimi čtenáři.