×
×

Cesta: udržitelná logistika

Cesta: udržitelná logistika

16.10.2023

Minulý týden proběhl v pražské Art & Event Gallery Černá Labuť speciální event GS1 Czech Republic s názvem Cesta: udržitelná logistika. Konference poskytla jedinečnou příležitost ke sdílení zkušeností z reálné praxe. Klíčovými tématy byly standardizace, udržitelná logistika, technologické inovace, sdílení dat, sledovatelnost a změny v dodavatelském řetězci.

Z programu

Organizátoři ze společnosti Reliant Group ve spolupráci s GS1 Czech Republic zajistili exkluzivní prezentaci na téma udržitelnost ve ŠKODA Auto, které se ujal Miroslav Kroupa, Head of Brand Management in Production and Logistic v mladoboleslavské automobilce. Mimořádně zajímavá přednáška se týkala především elektromobility. Posluchači se na ní dověděli mnoho zajímavého o trhu s elektromobily, na lokální i globální úrovni.


Případovou studii o roli dat a cirkularitě ve společnosti Nestlé Česko představil Pavel Moravec, Digital/IS/IT & Sustainability Nestlé. Následovala panelová diskuze s názvem Data v pohybu: Bezpečně, rychle a bez chyb.
Za společný stůl usedli Filip Kopecký, CTO ve společnosti HOPI HOLDING; provozní ředitel a ředitel logistiky v národním pivovaru Budějovický Budvar Pavel Pánek; Milan Svejkovský, Logistics Manager CZ&SK Coca-Cola; Jan Příhoda, ředitel společnosti KODYS a Tomáš Martoch, senior manažer ECR při GS1 Czech Republic.