×
×

Dodavatelé navštívili ROSSMANN

Dodavatelé navštívili ROSSMANN

11.05.2023


Pracovní skupina OSA Čs. iniciativy ECR uspořádala další z pravidelných setkání. Hostitelem se tentokrát stala společnost ROSSMANN, která nechala své dodavatele nahlédnout do intralogistických procesů ve dvou centrálních skladech v logistickém parku v Úžicích.

Společnost ROSSMANN v ČR provozuje 170 prodejen. Může se pochlubit nejširším sortimentem v daném segmentu (bezmála 17 000 SKU od přibližně 500 dodavatelů) a každoročním zařazením až 7000 novinek. Logistické zázemí tvoří distribuční centrum ve dvou objektech v Prologis Parku v Úžicích a dvě překladiště v Jihlavě a Prostějově.

Za jeden stůl usedli zástupci společností Beiersdorf, Henkel ČR, Procter and Gamble Česko, Reckitt Benckiser (Czech Republic) a UNILEVER ČR. Dále byli přítomni poskytovatel logistických služeb WEINDEL LOGISTIK, paletová poolingová firma CHEP, společnost Logio a GS1 Czech Republic. Úvodní řeč a mimořádně zajímavou prezentaci měl vedoucí logistiky ROSSMANN Tomáš Pimpara. Následovala prohlídka obou skladů, při které si hosté mohli vyzkoušet hlasové vychystávání. Zajímavým momentem bylo mj. využívání vratných obalů: drogistický řetězec ze své logistiky plně odstranil strečovou folii. Hostitelské společnosti ROSSMANN patří velký dík!