×
×

ESG FÓRUM o výzvách pro byznys a logistiku

ESG FÓRUM o výzvách pro byznys a logistiku

11.03.2024

Zbrusu nová akce věnovaná naléhavým tématům environmentální udržitelnosti, společenské odpovědnosti a firemním řízení proběhne již pozítří v nově otevřeném sále Vienna v hotelu Panorama Praha. Organizátor, společnost RELIANT Group, reagoval na novou evropskou legislativu, která upravuje povinnosti firem v oblasti společenské a ekologické odpovědnosti. Ve spolupráci s GS1 Czech Republic připravil diskuzní platformu s mottem Za svět udržitelnější: Podnikání na rozcestí.

Do problematiky ESG nefinančního reportingu účastníky uvede Jan Brázda z PwC Česká republika. V zahajovací části se bude věnovat také vymezení legislativního rámce ESG. Následovat budou prezentace o udržitelnosti v logistice, konkrétně uhlíkové neutralitě v dálkové autobusové dopravě, využití vodíku a elektromobilitě. Program bude pokračovat panelovou diskusí na téma doprava a alternativní paliva. Moderovat ji bude Miroslav Rumler, partner a jednatel společnosti Reliant a viceprezident Evropské logistické asociace. V panelu zasednou Filip Dostál (GasNet), Vojtěch Hromíř (ČESMAD BOHEMIA), Petr Jirásek (Volvo Group Czech Republic), Jan Kodada (Gebrüder Weiss ČR), Jan Pihar (DACHSER Czech Republic) a Martin Růžička (ORLEN Unipetrol RPA).

Další blok bude věnován udržitelnosti logistických a průmyslových nemovitostí a završí ho panelová diskuse s titulem ESG Perspektivy: transformace nemovitostí. V ní vystoupí Pavel Čumpelík (AGC a DYN LOCK), Eduard Markovič (Cushman&Wakefield), Pavla Procházková (Prologis), Pavel Sovička (Panattoni CZ&SK), Jiří Stich (Leon Taurus Solar Energy) a Jiří Vybíhal (JIPOCAR).