×
×

Klíčová akce pro oblast sdílení dat se blíží

Klíčová akce pro oblast sdílení dat se blíží

07.08.2023

Přesně za měsíc, 7. září 2023, proběhne v Kolíně nad Rýnem konference GS1 in Europe Data Excellence Day. Akce je určena pro zástupce sektorů FMCG, DIY, datové manažery elektronických tržišť a e-shopů; dodavatele aktivní na trzích EU a také pro uživatele elektronických katalogů produktových dat GDSN. Účast je možná i na dálku.

Jsou vaše data důvěryhodná a připravená na výzvy cirkulární ekonomiky? Odpověď získáte na konferenci GS1 zaměřené na problematiku sdílení dat. Ta je v životě firem stále zásadnějším aspektem; její důležitost roste úměrně s růstem komplexnosti dodavatelských řetězců, tlakem na efektivitu a bezpečnost spotřebitelů i na udržitelnost.

Digitalizaci a standardizaci v oblasti sdílení dat v dodavatelském řetězci a mezi obchodními partnery má GS1 in Europe jako jednu z hlavních priorit. Pro dosažení nejlepších výsledků je nezbytné dosáhnout co možná nejreprezentativnějšího zapojení relevantních firem. Proto jsou na Data Excellence Day srdečně zváni manažeři zodpovědní za datovou kvalitu a / nebo za sdílení dat především z odvětví rychloobrátkového zboží, sortimentu pro hobbymarkety a také e-commerce.

Účast na konferenci je bezplatná. Registraci je možné provést ZDE.

Kompletní program najdete ZDE.