×
×

Retail in Detail se špičkovými spíkry GS1 Czech Republic

Retail in Detail se špičkovými spíkry GS1 Czech Republic

02.10.2023

Akce z cyklu Retail in Detail navazují na výroční vrcholové setkání českého a středoevropského obchodu – Retail Summit. Pořadatel, společnost Blue Events, je koncipuje jako specializovanější formát zaměřený na užší témata. Připravovaná konference nese podtitul Digitech.   

Oblíbené konference Retail in Detail umožňují lépe a podrobněji analyzovat momentální výzvy a potřeby v odvětví obchodu. GS1 Czech Republic se jich pravidelně zúčastňuje a blížící se pokračování nebude výjimkou. Blížící se ročník si dal za cíl ukázat, jak je možné obchod pomocí technologií zefektivnit, zpříjemnit, zabezpečit. Jedním z ústředních témat bude AI: jaký vliv může mít na retail, a to nejen ve vztahu k obslužnosti zákazníků na prodejnách a v e-shopech, ale i v provozním zázemí obchodu, v logistice či ve skladech.


Společné vystoupení Pavla Moravce a Tomáše Tlučhoře
V bloku A, v dopoledním „prime time“, vystoupí tandem spíkrů z GS1 Czech Republic. Pavel Moravec, CEE Digital/IS/IT & Sustainability ve společnosti Nestlé Česko a prezident GS1 Czech Republic v jedné osobě bude spolu s ředitelem datových služeb GS1 Czech Republic Tomášem Tlučhořem hovořit na téma Jak uspět u zákazníků v době zrychlující se digitální evoluce.

Tempo digitální evoluce se zrychluje, přičemž roste i komplexita propojení mezi články dodavatelského řetězce, od výrobce po spotřebitele. Vysoká komplexita může však mít negativní vliv na schopnost uspokojovat potřeby stále náročnějších zákazníků. O tom, jak standardy GS1 mohou napomoci dodat skvělý produkt včas, bezchybně a se smysluplným online obsahem se dozvíte již 18. 10. v Clarion Congress Hotelu Prague (Freyova 945/33, Praha 9 – Vysočany).

Aktuální program a další informace najdete ZDE.