×
×

SpeedCHAIN 2023 již 13. září

SpeedCHAIN 2023 již 13. září

14.08.2023

Mezinárodní konference SpeedCHAIN patří mezi nejvýznamnější akce logistického kalendáře ve střední Evropě. Každoročně do pražského Břevnovského kláštera přiláká okolo 700 logistických osobností. Letošní ročník proběhne ve středu 13. září.

GS1 Czech Republic se na akci podílí hned dvěma příspěvky. Ředitelka sdružení Pavla Cihlářová vystoupí na panelové diskusi s názvem „Automatizace, digitalizace a udržitelnost: Synergie pro logistiku?“
Podruhé se s námi budete moci setkat na slavnostním večeru.

Na večerním networkingovém setkání V.I.P. Logistic Randezvous budou předány ceny GRYF 2023 pro logistickou osobnost roku, vyhlášen Logistický projekt roku a poprvé také ocenění Lean & Green Europe Award za účinné snižování uhlíkové stopy v logistice.
Program Lean & Green Europe je dostupný v 15 zemích Evropy a v Kanadě a je do něj aktivně zapojeno přes 550 společností. Realizaci programu České republice zajišťuje Česko-slovenská iniciativa ECR za podpory GS1 Czech Republic a ve spolupráci s prémiovým partnerem programu společností EY Česká republika.
Které z českých firem splnily přísná kritéria programu a převezmou prestižní ocenění? To se dozvíte již za měsíc na SpeedCHAINu!