×
×

SpeedCHAIN s GS1 Czech Republic

SpeedCHAIN s GS1 Czech Republic

18.09.2023

Noblesní prostory Břevnovského kláštera v Praze jsou již tradičně jevištěm logistické konference evropského významu SpeedCHAIN. Právě proběhlý ročník přinesl mnoho zajímavého!

Úvodní slovo měl jednatel a ředitel pořádající společnosti Reliant Miroslav Rumler. Moderování poloviny sekcí se tentokrát ujal Martin Veselovský. Ředitelka GS1 Czech Republic Pavla Cihlářová vystoupila na panelové diskusi s názvem Automatizace, digitalizace a udržitelnost: Synergie pro logistiku? Moderoval ji Petr Jirsák z katedry logistiky na VŠE v Praze. K panelu se přidali Viktor Petráš, obchodní a marketingový ředitel společnosti Editel pro ČR a SR, Jan Hrbáček, Senior Technical Manager v KION Supply Chain Solutions Czech a Milan Ludvík, Country Manager ZETES Czech Republic.

Ceny Lean & Green vyhlášeny

Zlatým hřebem společenského večera V.I.P. Logistic Rendezvous bylo předání ocenění Lean & Green Europe Award zástupcům společností Budějovický Budvar n.p, Coca-Cola HBC a CHEP. Tyto firmy se zavázaly snížit emise CO2 ve svých logistických procesech během pěti let nejméně o 20 % a absolvovaly audit katedry logistiky VŠE Praha. Ocenění předali ředitelka GS1 Czech Republic a senior manažer ECR GS1 Czech Republic Tomáš Martoch.

Blahopřejeme

Galavečer přinesl ještě jedno překvapení. Na pódiu se objevil skvostný dort a zaznělo blahopřání pro organizátory. Společnost Reliant, specialista na logistické poradenství a vzdělávání, letos oslavila třicet let od svého založení. Za dlouhá léta úzké spolupráce pro sdružení GS1 Czech Republic připravila řadu návštěv nejrůznějších logistických pracovišť, skladů či terminálů a pomohla nahlédnout do praxe v mnoha podnicích. Děkujeme a blahopřejeme!
Závěrem dodejme, že druhý konferenční nabídl oblíbený formát návštěvy zajímavého logistického nebo výrobního provozu. Tentokrát se jelo do Volvo Truck centra v Klecanech.