×
×

GTIN a čárový kód

Ať už chcete prodávat svoje produkty v kamenném obchodě nebo on-line, budete potřebovat jedinečné číslo k identifikaci vašeho zboží. Tím je číslo GTIN (Global Trade Item Number – globální číslo obchodní položky), které vidíte pod čárovým kódem, známým také jako EAN.

  • Získáte čárový kód GS1
  • Připojíte se ke dvěma milionům společností používajících čárové kódy GS1
  • Budete prodávat svoje produkty v kamenných obchodech a na on-line tržištích

GS1 Czech Republic je jediným autorizovaným poskytovatelem globálně unikátních čísel GTIN. Naše čísla GTIN a čárové kódy GS1, které čísla GTIN kódují pro strojové načítání, akceptují obchodníci a on-line tržiště po celém světě. Tím je garantován bezproblémový prodej vašich produktů kdekoli.

Proč jsou čárové kódy důležité?

Pro odbavení vašich produktů na pokladnách obchodů jsou čárové kódy nezbytné. Čárové kódy GS1 pomáhají vašim produktům také při pohybu dodavatelskými řetězci. Pro vaši společnost jsou stejně důležité jako firemní webová doména nebo bankovní účet. Čísla GTIN a čárové kódy GS1 zprostředkovávají zákazníkům cenné informace o vašich produktech. Proto je nutné je správně vytvořit.

Proč se stát uživatelem Systému GS1?

Garance funkčnosti

GS1 Czech Republic je jediným místem, kde můžete získat legální čísla GTIN. Pouze GTIN od autorizovaného zdroje má garantovánu 100% funkčnost jak v kamenném, tak on-line retailu.

GS1 Activate

Webový nástroj GS1 Activate vám zajistí jednoduchou a efektivní správu firemního portfolia čísel GTIN případně lokalizačních čísel GLN.

Podpora

Jako registrovaný uživatel GS1 Czech Republic od nás získáte bezplatnou podporu – po telefonu, osobně nebo on-line.

Globální platnost

Naše čísla GTIN a čárové kódy GS1 jsou akceptovány všemi obchodníky po celém světě, stejně jako na on-line tržištích.

Školení

Registrací do Systému GS1 získáte přístup ke školením o našich standardech a jejich přínosech pro vaše podnikání. Školíme on-line, prezenčně i na míru ve vašich prostorách.

Další standardy

Poskytneme vám další standardy GS1, které může vaše firma potřebovat, jako např. GLN (Global Location Numbers, globální lokalizační číslo) pro jedinečnou identifikaci vaší firmy a fyzických umístění. A mnohé jiné.

Lepší viditelnost v on-line

Identifikační čísla GTIN přispívají ke snazšímu vyhledání vašich produktů v on-line prostředí.