×
×

Vyhledávač GEPIR od nového roku nahradila služba Verified by GS1

Proč jsme se rozhodli pro změnu?

Služba Verified by GS1 obchodním partnerům a státním institucím poskytuje jedinečné, důvěryhodné a ověřitelné informace o produktech, společnostech a jejich umístěních. Od svého spuštění před několika lety se tato databáze významně rozvinula. Vyrostl počet zaregistrovaných čísel GTIN, ze kterých je možné vyhledávat, rozšířily se možnosti pro zadávání dalších, doplňujících dat.

 

Vyhledávání informací o produktech, umístění a údajích o firmách je ve vylepšené databázi  identifikátorů GS1 uživatelsky přívětivější. Verified by GS1 obsahuje aktuálnější a úplnější informace, než jaké jsou k dispozici ve vyhledávači GEPIR.

Chcete rozšířit vyhledávání?

Rozšířené funkce Verified by GS1 pro firmy jsou vám k dispozici prostřednictvím lokální členské organizace GS1 (GS1 Czech Republic). Kontaktujte ji ještě dnes, abyste se dozvěděli více o dávkovém zadávaní dotazů a připojení pomocí API.

Často kladené otázky

Co je Verified by GS1?

Verified by GS1 je služba pro kontrolu a ověření identity a vlastnictví jakéhokoli identifikátoru GS1 – produktu, společnosti a umístění.

Proč GEPIR skončil?

GEPIR byl starší systém s omezenými funkcionalitami, než nabízí jeho nástupce Verified by GS1.

Mohu ve vyhledávači Verified by GS1 hledat čísla GTIN a čárové kódy EAN?

Ano, prakticky u každého identifikačního klíče GTIN, GLN a dalších identifikátorů GS1 na světě můžete pomocí čísla najít základní údaje o společnosti. U stovek milionů kódů GTIN máte dokonce přístup k základním údajům o produktech.

Kdo poskytuje data pro Verified by GS1?

Data pro Verified by GS1 poskytují uživatelé GS1, kteří při svém podnikání používají identifikátory GS1, zejména GTIN a GLN.

Kde jsou uložena data z Verified by GS1?

Data jsou uložena v tzv. globálním registru, do něhož lze vstupovat bez omezení z celého světa.

Žijeme ve světě, ve kterém jsou data hnacím motorem podnikání. Webové stránky e-shopů nabízejí spotřebitelům miliony produktů a v kamenných obchodech se každý den skenují miliardy čárových kódů. Donedávna nemohli obchodníci či on-line tržiště s jistotou ověřit výrobky, které prodávají. Dnes mají k dispozici centralizovanou databázi GRP (GS1 Registry Platform) jako zdroj důvěryhodných informací přímo od majitelů značek nebo výrobců a službu Verified by GS1 jako vstupní bránu k těmto informacím.