×
×

Activate

 

Jednoduchý management vašich čísel GTIN

Webový nástroj GS1 Activate je tu pro jednoduchou správu portfolia vámi přidělovaných identifikačních čísel GTIN a GLN, včetně evidence vybraných atributů k nim.

Všechna čísla GTIN pod kontrolou

Mějte jasný přehled o přidělených identifikačních číslech. Pomocí Activate okamžitě zjistíte, která čísla byla již přiřazena konkrétním výrobkům. Aplikace eviduje data změn v záznamech k přidělenému GTIN (např. změna statusu, popisku, přidání obrázku aj.).

Snadná tvorba lokalizačních čísel GLN

Čísla GLN nezbytná pro EDI komunikaci v Activate vytvoříte stejně pohodlně jako čísla GTIN.

Import stávajícího portfolia GTIN

Jste do GS1 zapojeni již delší dobu a chcete do Activate nahrát stávající portfolio vašich čísel GTIN? Není nic jednoduššího. Připravili jsme pro vás funkci "Importovat GTINy" přes excelovou importovací šablonu.

Správa produktových dat

Activate umožňuje evidenci základních atributů k identifikovanému produktu. Těmi jsou název společnosti, název výrobku, GTIN, hierarchie balení, množství, cílový trh, fotografie, popis výrobku, produktová klasifikace. Activate tato data zprostředkovává do Globálního registru, odkud si je mohou zákazníci stahovat pomocí služby Verified by GS1.

Upozornění: GS1 Activate není primárně určen pro pokrytí požadavků vyplývajících z legislativy nebo pro hlášení kontrolním či regulačním orgánům. To platí zejména pro regulované produkty ve zdravotnictví.  

Generátor čárových kódů EAN-13

Activate umožňuje rovněž generování čárového kódu EAN-13 k jednotlivým číslům GTIN . Grafický soubor odpovídá požadavkům na kvalitu a čitelnost a může být využit pro realizaci na obal produktu nebo pro tisk etikety.

Přístup do GS1 Activate obdrží nově registrovaná firma automaticky, stávající uživatelé na vyžádání.