×
×

Zpátky v lavicích!

Zpátky v lavicích!

01.12.2022

Poslední podzimní den se dveře v pražském sídle sdružení GS1 Czech Republic obrazně řečeno nezavřely: po dlouhé pauze jsme konečně uvítali uživatele Systému GS1 na prezenčním školení.

A to ne jen tak ledajakém. Praxe, praxe a zase praxe, to je těžiště inovovaného školení. Lektoři Jakub Cihlář, manažer GS1 BarCodes a Hana Strahlová, manažerka EDI, místo nezáživné teoretické „nalejvárny“ připravili nový program s důrazem na interaktivitu. Uživatelé si osvojené vědomosti ověřili v praktickém cvičení.

Ve třech byznysových případech měli sestavit správnou sadu identifikací pro všechny úrovně balení požadované vzorovým zákazníkem. Dále označit modelové miniatury palet a kartonů etiketami s příslušnými čárovými kódy a vybrat správná GLN pro označení dodavatele, odběratele, prodejen apod. i vhodné EDI zprávy pro komunikaci transakčních dat. „Vždyť je to jasné,“ slyšeli jsme úlevné konstatování jednoho z posluchačů. Všichni úkol splnili. Nastavit bezchybně fungující automatickou identifikaci a sdílení dat pro ně nebude nic těžkého a budou se moci plně soustředit na byznys. Těšíme se na další posluchače!