×
×

Seminář Udržitelnost pro výrobu a obchod: registrujte se již nyní

Seminář Udržitelnost pro výrobu a obchod: registrujte se již nyní

13.05.2024

Devátý ročník setkání expertů z oblasti retailu a průmyslu proběhne 18. června v pražských eventových prostorách Magenta Experience Center. Tradičním partnerem akce pořádané společností Press21 je GS1 Czech Republic. Ředitelka sdružení Pavla Cihlářová na ní přiblíží fungování jednoho z technologických pilířů cirkulární ekonomiky – digitálního pasu výrobku.

Ústup od obtížně udržitelného lineárního modelu výroby se totiž neobejde bez mnohem komplexnější datové interakce se zapojením většího počtu subjektů a širšího spektra entit, které bude potřeba jednoznačně identifikovat. Datová architektura digitálního pasu výrobku byla prověřena v sektorech spotřební elektroniky, baterií a akumulátorů i v oděvním průmyslu. Nyní se na její implementaci připravují i další sektory.

Na semináři dále vystoupí Romana Nýdrle, ředitelka pro obchod, SOCR ČR, Tereza Horáková, Associate Director a Jan Staněk, Innovation Lead, Ipsos CZ, Martin Hejl, jednatel společnosti THIMM, Dana Kalistová, předsedkyně České federace nábytkových bank a reuse center, Karel Kotoun, výkonný ředitel společnosti Green0meter.studio, Alžběta Gabalová, ředitelka pro Českou republiku, Salacia Solutions, Jan Pihar, generální ředitel Dachser Czech Republic, Ivan Holub, manažer udržitelnosti pro střední a východní Evropu ve společnosti Danone, Ladislav Jelen, CSR & Community Manager Coca-Cola HBC Česko a Slovensko a Jiří Mareček, ředitel pro komunikaci a udržitelnost obchodů Albert.

Více informací a přihlašovací formulář najdete ZDE.