×
×

Vyzkoušejte Verified by GS1

Vyzkoušejte Verified by GS1

11.12.2023

Hledejte v celosvětové databázi informací o produktech a firmách – Globálním registru. Vyhledávač Verified by GS1 poskytuje jedinečné, důvěryhodné a ověřené informace o produktech, společnostech a jejich umístění.


Verified by GS1, vyhledávač napojený na globální databázi údajů o produktech a firmách Globální registr zprostředkovává všem stranám zapojeným v dodavatelském řetězci, veřejným subjektům či koncovým zákazníkům spolehlivá data o produktech, společnostech a jejich umístění. Stačí zadat číslo výrobku GTIN nebo jiný identifikační klíč GS1.

Přesné informace o produktu zlepšují zážitek z nakupování a zvyšují důvěru spotřebitelů.

Přesné informace o poloze firmy (na základě GS1 identifikačního klíče GLN – Global Location Number) podporují viditelnost podél dodavatelského řetězce. Zvyšují transparentnost a důvěru v rámci organizací a u externích obchodních partnerů.

Přesné informace o společnosti slouží ke spolehlivému bezpečnému ověření identity společnosti a zvyšují důvěru v celém ekosystému.

Nově i produktová data
Pro vyhledávání informací o firmách registrovaných v Systému GS1 sloužila globální služba GEPIR. Ta bude od nového roku plně nahrazena vyhledávačem Verified by GS1. V poskytování informací půjde ještě dál. Kromě informací o držiteli licence zákazníkovi nabídne i produktová data ke konkrétním výrobkům, které do registru zadávají sami výrobci prostřednictvím GS1 Activate. Na konci roku dojde k zastavení aktualizací stávajícího vyhledávače GEPIR a v prvním čtvrtletí následujícího roku k jeho zrušení.

Kolik je v Globálním registru uloženo čísel produktů GTIN?
Globální standardizační organizace GS1 po celém světě sdružuje 116 národních organizací, u kterých jsou registrovány zhruba dva miliony firem. Počet všech unikátních produktů označených číslem GTIN na planetě přesahuje jednu miliardu. V Globálním registru je uloženo 440 milionů z nich a další přibývají průměrnou rychlostí sedm za sekundu. Z toho GTIN registrovaných u GS1 Czech Republic je více než 1,7 mil.!