×
×

Nové vydání Infa 859 nejen o udržitelnosti

Nové vydání Infa 859 nejen o udržitelnosti

24.04.2024

V těchto dnech k uživatelům Systému GS1 míří nové vydání magazínu Info 859. Současně jsme spustili elektronickou verzi časopisu. Číslo otevíráme žhavým tématem přechodu na 2D kódy v maloobchodě a zaměřujeme se na praktické aspekty této významné transformace pohledem obchodníků a dodavatelů.

Pro hlavní interview jsme přizvali Francescu Poggiali. Nová viceprezidentka pro globální veřejnou politiku v GS1 čtenářům poodhalí zákulisí prosazování standardů ve veřejné sféře, na evropské úrovni. Interview doplňuje přehled hlavních evropských nařízení týkajících se oblastí ESG a udržitelnosti.

Nechybí řada praktických informací: o nové legislativě v označování vín a dalších alkoholických nápojů, nebo například nejčastěji kladené otázky z oblasti identifikace zdravotnických prostředků UDI či návod, jak správně vytvářet produktové fotografie pro on-line prodej.

O výhodách implementace dalších standardů GS1 kromě základních identifikačních klíčů se v anketě podělili představitelé čtyř lokálních firem – úspěšných dodavatelů prémiových potravin a non-food výrobků. V jejich odpovědích najdete mnoho inspirace i pro váš byznys. Cenné zkušenosti z využívání standardů GS1 jsou náplní také dvou případových studií – o projektu EDI u výrobce šumivých vín a na téma implementace GDSN ve zdravotnických zařízeních.

To vše a mnoho více vás čeká v novém Infu 859. Příjemné čtení!